Tijdens een feestelijke dienst presenteert de Commissie Eredienst haar nieuwe beleidsplan. In een afwisselende liturgie maken we kennis met nieuwe vormen en oude klassiekers. Aansluitend is er een na-programma waarin we met elkaar doorpraten. Wat vinden we belangrijk in de kerkdienst? Wat willen we vernieuwen en wat willen we behouden? Wat helpt ons om samen zo te vieren dat iedereen iets van God kan ontmoeten en zich thuis voelt in de kerkdienst? Om 12.00uur sluiten we af met een gezamenlijke lunch. Voor de kinderen is er een eigen programma. Download hier de korte samenvatting of lees het hele beleidsplan via de knop onderaan. 

 

10.00 aanvang dienst in de Messiaskerk

10.50 Presentatie nieuwe Beleidsplan

11.00 Koffie

11.15 Groepsgesprekken

11.45 Terugkoppeling

12.00 Lunch

13.00 Afsluiting