Vanwege de huidige maatregelen zijn nieuwe datums bekend gemaakt voor de seminars in 2022.

De 2022 sessies zullen worden gehouden op de volgende dagen:
  • wo 9 februari Bisschop de Korte
  • do 10 maart Herman Wijffels
  • wo 30 maart Slotsessie

Het seminar met Gerard de Korte was al eerder uitgesteld en we hopen dat het dit keer doorgang kan vinden.  U zult hopelijk begrijpen dat deze datums onder voorbehoud zijn.  In het geval dat de seminars weer verschoven moeten worden laten we kaarthouders dit weten per email, echter we adviseren u om op de dag zelf de agenda op deze website voor de zekerheid nogmaals te raadplegen.

Alle reeds gekochte kaarten voor deze seminar blijven natuurlijk geldig op de nieuwe datums. 

Meer informatie en kaarten: https://www.eventbrite.nl/e/tickets-corona-crisis-of-kans-165521969667